filmnews film

Informacja prasowa: „Pierwsza krowa” przedpremierowo na MOJEeKINO

Mojeekino.pl uwielbia oddawać w ręce widzów, to co najlepsze. I tak już 16, 17, 18 sierpnia przedpremierowo tylko na MOJEeKINO będzie można obejrzeć PIERWSZĄ KROWĘ, która jeszcze kilka tygodni temu była w kinach. Na ekrany VOD film trafi 26 sierpnia. Tymczasem zapraszamy na platformę kin studyjnych.

Dziki Zachód, amerykański sen, nieprawdopodobna przyjaźń i… pieczenie ciastek w najbardziej czarującym filmie ostatnich lat! „Pierwsza krowa” od studia A24 to hit światowych festiwali, zdobywca ponad 150 wyróżnień, nagród i nominacji.

„Kucharz Otis Figowitz zwany „Cookie” (John Magaro) przemierza kraj w towarzystwie wędrownych traperów. Po drodze zaprzyjaźnia się ze spotkanym w nietypowych okolicznościach chińskim imigrantem Kingiem Lu (Orion Lee). „Cookie” ma w ręku fach, Lu ma smykałkę do interesów, panowie dodają więc dwa do dwóch i postanawiają zarobić trochę grosza, handlując wypiekami. Sęk w tym, że potrzebują mleka, a w okolicy jest tylko jedna krowa. Plan początkujących biznesmenów już u podstaw zakłada więc rozbój”. – Jakub Popielecki, Filmweb.

STOWARZYSZENIE KIN STUDYJNYCH

Redakcja Administrator