KsiążkiKsiążki nowości

Zapowiedź: „The Kissing Booth 3: Ten ostatni raz”

The Kissing Booth 3: Ten ostatni raz w księgarniach już 11 sierpnia, w dniu premiery filmu na platformie Netflix!

Z Elle, Noah, Lee, ich rodzinami i bliskimi przyjaciółmi naprawdę można było się zżyć. To przecież – wow – aż dekada doświadczeń dzielonych z nimi dzięki serii „The Kissing Booth”. Dołącz do tej paczki po raz ostatni i przeczytaj zwieńczenie ich wyjątkowej historii: czasem romantycznej i wzruszającej, czasem szalonej, czasem tak bardzo bliskiej naszym codziennym przeżyciom.

O czym jest „Ten ostatni raz”?

Mamy lato w pełni, a Elle musi zrewidować swoje plany, bo przed nią bardzo ważne życiowe decyzje. Właśnie otrzymała wiadomość, że dostała się na uniwersytet, o którym dotychczas mogła tylko marzyć. Ma zaledwie kilka dni na dokonanie wyboru: Harvard i przebywanie blisko studiującego tam ukochanego Noah, czy studia w Berkeley wraz z Lee, swoim najlepszym przyjacielem, jak od zawsze planowała.

Wokół dochodzi do zmian, na które ma może mniejszy wpływ, które jednak wcale nie mniej komplikują życie Elle. Gdzie zamieszka, gdzie będą jej chłopak i jej najlepszy przyjaciel? Co z jej związkiem? Co z przyjaźnią z Levim?
Prócz dylematów jest też mnóstwo frajdy. W domku przy plaży Elle i Lee odnajdują listę szalonych rzeczy, które kiedyś zamierzali wspólnie zrobić. Dzięki nim Elle chce przeżyć najwspanialsze lato, zanim wszystko się zmieni.
Czy takie będzie? Czy Elle wybierze miłość czy przyjaźń? By się dowiedzieć, musicie sami przeczytać, zwróćcie też uwagę na epilog.

WYDAWNICTWO INSIGNIS

Redakcja Administrator