KsiążkiKsiążki nowości

Lektury na wakacje Wydawnictwa WAB: „Wybierz mnie!” oraz „Mała zielarnia w Paryżu”

Już w czerwcu Wydawnictwo WAB zaprezentuje dwie ciekawe wakacyjne lektury:

Donatella Rizzati, „Mała zielarnia w Paryżu”, tłum. Joanna Kluza | 2 czerwca

Mała zielarnia w Paryżu to opowieść o poszukiwaniu własnego ja, o miłości i utraconych pragnieniach, a także o rodzinnych relacjach i więzi między dwoma kobietami, które połączyły podobne doświadczenia. To historia o sile kobiet, które potrafią przetrwać nawet największą tragedię i wyjść z niej obronną ręką. Opowieść wyjątkowa i ciepła jak filiżanka ziołowej herbaty wypita o wschodzie słońca.

Narracja, wzbogacona prawdziwymi recepturami ziołowych herbat, mieszanek leczniczych i olejków eterycznych oraz kartami irydologicznymi, sprawia, że jest to powieść z elementami poradnika!

Beth Garrod, „Wybierz mnie!”, tłum. Matylda Biernacka | 2 czerwca

Pełna humoru, wakacyjnego klimatu i miłości lektura, idealna dla miłośników Do wszystkich chłopców, których kochałam i Kissing Booth.

Gorące lato, grecka wyspa, słońce na niebie – dla Meg wakacje nie mogły zapowiadać się lepiej! No, może trochę. Dziewczyna chciałaby zapomnieć o swoim pierwszym pocałunku, który był po prostu masakryczny. Dlatego wyznacza sobie misję: doświadczyć latem perfekcyjnego, filmowego, przyprawiającego o szybsze bicie serca pocałunku!

 

Redakcja Administrator