Kryminalna Kulturacjanews serialserial

DNA polskich zbrodni – gwiazdy kryminału o straszliwych zbrodniach

Joanna Opiat-Bojarska, autorka kryminałów Łatwy hajs czy Świeża krew, oraz youtuber Marcin Myszka (Kryminatorium) poprowadzą nowy program produkcji CBS Reality – DNA polskich zbrodni.

W serii, która rozpocznie się 18 listopada o godz. 22 na CBS Reality, gospodarze opowiedzą o dziesięciu najgłośniejszych zbrodniach popełnionych w Polsce w ostatnich latach. W każdym odcinku pojawią się zaproszeni goście – eksperci z dziedziny kryminalistyki. Odkryjemy szczegóły zbrodni oraz policyjnych śledztw w najgłośniejszych sprawach ostatnich lat.

Dokumentalna seria kryminalna „DNA polskich zbrodni” składa się z 10 odcinków. Każdy z nich dotyczy jednej sprawy kryminalnej, która wydarzyła się w Polsce w ciągu ostatnich lat. Joanna Opiat-Bojarska i Marcin Myszka przedstawią widzom wydarzenia krok po kroku, skupiając się na wszystkich istotnych szczegółach, a także przyjrzą się metodom pracy policji i techników kryminalnych, które doprowadziły do rozwiązania sprawy.

W każdym odcinku nowej serii kryminalnej „DNA polskich zbrodni” pojawią się też goście specjalni – eksperci, którzy opowiedzą o swojej pracy nad konkretną sprawą omawianą w programie. Przedstawią najnowocześniejsze techniki kryminalistyczne, badania i procedury, które okazały się kluczowe w poszukiwaniu winnego.

W programie przedstawione zostaną między innymi sprawy: komendanta policji, który okazał się sprawcą zbrodni; pary nastolatków z Rakowisk, z zimną krwią mordującej rodziców chłopaka; 15-letniej dziewczyny z Krapkowic, zaginionej zaledwie kilkaset metrów od swojego domu czy małego Szymona z Będzina – chłopca, którego tożsamości policja nie mogła ustalić przez dwa lata.

mecha1 Administrator