Zapowiedź: „Wyrwa” – nowa powieść Wojciecha Chmielarza

Poznaliśmy tytuł i okładkę najnowszej powieści Wojciecha Chmielarza. Tytuł pojawił się właśnie w internetowych sklepach książkowych w formie zapowiedzi. Premiera zaplanowana jest na 6 maja 2020. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Marginesy.

Opis książki: Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie zmienia się w ciąg udręk?

Maciej nie ma pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć.

Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia.

ZOBACZ TAKŻE RECENZJE INNYCH KSIĄŻEK WOJCIECHA CHMIELARZA:

ŻMIJOWISKO

RANA

CIENIE

 

Redakcja Administrator