news serialserial

„Terror: Infamy” na AMC – pierwsze zdjęcia z serialu

AMC udostępniło pierwsze zdjęcia z serialu „Terror: Infamy”, drugiego sezonu serialu na podstawie horroru Dana Simmonsa o tym samym tytule. Druga odsłona nie będzie powiązana ani z ksiązką Simmonsa, ani z pierwszym sezonem serialu, lecz będzie opowiadać zupełnie nową historię. Aktualnie trwają prace nad serialem, który kręcony jest w Vancouver. Produkcja zadebiutuje wkrótce na kanale AMC Polska. 

ZOBACZ RECENZJĘ 1. SEZONU SERIALU TERROR

Akcja serialu rozgrywa się podczas II wojny światowej. Obfitujący w zjawiska paranormalne i pełen napięcia, drugi sezon utrzymanej w klimacie horroru antologii, „Terror: Infamy”, skupia się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

Damian Drabik

Rocznik 1992. Z wykształcenia historyk sztuki i kulturoznawca, z zamiłowania pożeracz filmów, książek i szeroko pojętej popkultury.