news serialserial

Koniec Defenders na Netflixie. Punisher i Jessica Jones skasowani!

Stało się to, czego większość fanów Defenders na Netflixie się spodziewała, choć wszyscy wierzyliśmy, że ostatecznie nie dojdzie do skutku. Netflix poinformował o skasowaniu ostatnich uchowanych seriali z uniwersum Defenders – Punishera i Jessikę Jones. Jessica powróci jednak jeszcze w ostatnim, trzecim sezonie.

W ciągu ostatnich miesięcy Netflix skasował Iron Fista i Luka Cage’a. Wszystkich zaskoczyło jednak usunięcie Daredevila tuż po świetnie przyjętym trzecim sezonie. To utwierdziło odbiorców w przekonaniu, że najprawdopodobniej nie uchowają się już również Jessica Jones i Punisher. Aktor Jon Brenthal wcielający się w postać Franka Castle’a poinformował na Instagramie że jego przygoda z serialem Netflixa dobiegła końca.

– Nasz partner zdecydował, że nie będzie dalej kontynuował opowieści tych wspaniałych bohaterów… ale przecież dobrze znacie Marvela – napisał z kolei szef Marvel Television Jeph Loeb. – Ciąg dalszy nastąpi! – przekonuje, co może sugerować, że twórcy znajdą inny sposób na kontynuowanie tych historii. 

mecha1 Administrator