gragra planszowa zapowiedźhot

Stranger Things: Po Drugiej Stronie. Gra planszowa – już w sklepach!

Stranger Things to idealna planszowa adaptacja kultowego serialu. Świetnie nadaje się jako tytuł do rozegrania w każdym gronie, niezależnie od stopnia zaangażowania w planszowe hobby. Dlaczego? Zasady gry zostały zaprojektowane tak, by czerpać z bogactwa współczesnych planszówek, a zarazem uważnie pilnują progu wejścia. Ktokolwiek do niej siądzie, będzie w stanie opanować grę i bawić się już od pierwszych rund. Zabawie służy także kooperacyjne podejście do rozgrywki. Tu gracze wspólnie stawiają czoła niebezpieczeństwom Drugiej Strony i wszyscy wygrywają… lub przegrywają! Nieskomplikowane zasady przekładają się bowiem na wyzwania, których nie sposób podjąć z marszu.

Bohaterowie 1. i 2. sezonu Stranger Things na planszy w kooperacyjnej grze planszowej nie tylko dla fanów serialu! W Stranger Things: Po Drugiej Stronie gracze wchodzą w rolę dzieciaków z Hawkins, by powstrzymać funkcjonariuszy złowrogiej agencji i potwory przybyłe z Drugiej Strony. Przed wami 2 sezony pełne elementów, postaci i wyzwań rodem z serialu.

Gracze muszą współpracować, by razem poradzić sobie z zagrożeniami reprezentowanymi przez stosy żetonów Trudności. Pomóżcie Jedenastce, uratujcie Willa, ucieknijcie agentom, wyprawcie się na Drugą Stronę – wszystko to czeka waszą drużynę.

Gra do kupienia na portalgames.pl

Tomasz Drabik Administrator

Radomianin z pochodzenia. Technolog żywności z wykształcenia. Pasjonat dobrego kina, lecz nie gardzi ciekawą książką. Uwielbia Pasikowskiego, Manna i Lehane.

Tomasz Drabik

Radomianin z pochodzenia. Technolog żywności z wykształcenia. Pasjonat dobrego kina, lecz nie gardzi ciekawą książką. Uwielbia Pasikowskiego, Manna i Lehane.