filmnews filmzwiastuny

„Najgorszy człowiek na świecie” – zwiastun i data premiery

Najgorszy człowiek na świecie” – komedia romantyczna, jakiej jeszcze nie było i jeden z najlepszych filmów roku – już w styczniu do zobaczenia w kinach na pokazach przedpremierowych!

Figlarna, zabawna i nieprzewidywalna jak sama miłość komedia romantyczna w reżyserii Joachima Triera to najlepszy film mijającego roku według magazynu Vanity Fair i jeden z najlepszych filmów roku w zestawieniach takich redakcji jak Time, IndieWire, Variety, The Guardian oraz Sight and Sound. Prawdziwym olśnieniem tego sezonu jest gwiazda filmu, Renate Reisnve, której rolę wymienia się obok występów Lady Gagi, Kristen Stewart i Olivii Colman jako jedną z najlepszych kreacji, jakie widzieliśmy w 2021 roku w kinach!

Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

„Najgorszy człowiek na świecie” to zabawna, czarująca, pełna energii, słodko-gorzka opowieść o poszukiwaniu miłości i swojej ścieżki w życiu. Film od światowej premiery niezmiennie zachwyca krytyków, uzyskując 100% (!) pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, a Renate Reisnve za swoją wybitną rolę otrzymała Złotą Palmę w Cannes. Film jest również kandydatem do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy.

„Najgorszy człowiek na świecie”, w dystrybucji M2 Films, już w styczniu w kinach na pokazach przedpremierowych!

INFORMACJA PRASOWA: M2 FILMS

Redakcja Administrator