Informacja prasowa: „Wiedźmy” i „Scooby-Doo” na DVD

19 maja na nośnikach DVD i Blu-ray ukazały się filmy WIEDŹMY (DVD oraz Blu-ray) i SCOOBY-DOO! I LEGENDA MIECZA (DVD).

WIEDŹMY to wspaniała adaptacja ponadczasowej opowieści Roalda Dahla, stworzona przez światowej klasy filmowców i fantastycznych aktorów. W filmie zobaczymy między innymi laureatki Oscara Anne Hathaway i Octavię Spencer.

Po śmierci rodziców mały czarnoskóry chłopiec trafia pod opiekę kochającej babci, która za młodu przeżyła przerażające spotkanie z wiedźmami. Kiedy kobieta uświadamia sobie, że czarownice wróciły, ucieka wraz z chłopcem na południe. Niestety, okazuje się, że bohaterowie trafiają prosto do gniazda wiedźm. Przewodzi im Najwyższa Czarownica, która zamierza zmienić wszystkie dzieci w myszy.


SCOOBY-DOO! I LEGENDA MIECZA to kolejna część przygód psiego detektywa, tym razem rozgrywająca się w legendarnych czasach króla Artura. W nowym, pełnometrażowym filmie bohaterowie zostają przeniesieni do czasów Camelotu przez czarodziejkę Morgan le Fay. Muszą odnaleźć się w całkowicie nowej rzeczywistości i pomóc królowi Arturowi ratować krainę. Przeszkadzają im w tym niebezpieczne, ziejące ogniem smoki i czarodzieje rzucający zaklęcia. Kudłaty zostaje porwany, a Camelot zaczyna otaczać chaos.

W polskiej wersji językowej usłyszymy: Ryszarda Olesińskiego (Scooby), Jacka Bończyka (Kudłaty), Beatę Jankowską-Tzimas (Daphne), Jaceka Kopczyńskiego (Fred) i Agatę Gawrońską-Bauman (Velma).


Zarówno WIEDŹMY, jak i SCOOBY-DOO! I LEGENDA MIECZA to doskonałe kino familijne i gwarantowana zabawa dla całej rodziny!

GALAPAGOS

Redakcja Administrator