filmnews film

Informacja prasowa: Premiera DVD – Godzina prawdy

Galapagos zapowiada premierę DVD thrillera Godzina prawdy. Film dostępny będzie od 10 lutego. 

Co zrobisz, kiedy twoje dziecko zniknie? Ta historia może przydarzyć się także tobie. To miały być idealne wakacje. Rodzinny wyjazd, camping i tylko ich troje. Nie spodziewają się jednak, że to, co miało być wymarzonym czasem spędzonym z najbliższymi, szybko przemieni się w koszmar. Kiedy pewnego dnia zniknie ich córka, ta para zrobi wszystko, aby ją odnaleźć.

Pozostawieni sami sobie, bez pomocy policji, rozpoczną śledztwo, które odkryje mroczną tajemnicę zniknięcia ich dziecka. Czy są na nią gotowi? Czy uda im się odzyskać ukochaną córeczkę? Co zrobi rodzic, aby odzyskać swoje dziecko? „Godzina prawdy” to trzymający w napięciu thriller, który poruszy każdego widza.

W główne role wcielili się: trzykrotnie nominowany do Złotych Globów Thomas Jane, gwiazdor kina akcji („Punisher”, „Nocny patrol”, „Predator”) oraz nominowana do nagrody Emmy Anne Heche („John Q”, „Siedem dni, siedem nocy”, „Donnie Brasco”) w roli rodziców, którzy nie cofną się przed niczym, aby odkryć prawdę zniknięcia córki. Na ekranie partnerują im Jason Patric („Bez mojej zgody”, „Uśpieni”, „Straceni chłopcy”), Giovanni Capitello („Zakazany owoc”) oraz Lucas Bentley („Sposób na morderstwo”, „Zabójcy”).

Reżyserem i scenarzystą „Godziny prawdy” jest aktor z kultowej sagi „Zmierzch”, wcielający się w doktora Carlisle’a Cullena Peter Facinelli. Nie jest to jednak jego pierwszy raz, kiedy usiadł na stołku reżyserskim. Jego debiutem był komediodramat „Breaking&Exiting”, opowiadający historię włamywacza, który próbuje powstrzymać od samobójstwa właścicielkę domu. Film ten okazał się wstępem do rozważań na temat życia i straty, stając się tym samym punktem wyjścia dla „Godziny Prawdy”.

Redakcja Administrator