news serialserialzwiastun serial

Serial „Wojna światów” 31 października na FOX

Serial WOJNA ŚWIATÓW zadebiutuje na antenie FOX już 31 października o 21:00! Akcja najnowszej adaptacji powieści H.G. Wellsa WOJNA ŚWIATÓW toczy się współcześnie. Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona, a na opustoszałym świecie zostaje przy życiu jedynie garstka ludzi.

Patrząc się na nadlatujące statki kosmiczne, ci, którzy przetrwali, zadają sobie pytanie – kim są wrogo nastawieni do nich obcy i dlaczego chcą za wszelką cenę zniszczyć Ziemię? Jest to opowieść o zwykłych ludziach w niezwykłych okolicznościach, którzy nie są jedynie ofiarami brutalnej wojny. Szybko bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że brutalny atak kosmitów na Ziemię nie był dziełem przypadku, bo na naszych oczach rodzi się nienawiść.Świetnie nakręcony, emocjonujący serial WOJNA ŚWIATÓW z wyrazistymi bohaterami łączy w sobie elementy dramatu i gatunku science-fiction.

– Nakręcona z rozmachem najnowsza adaptacja WOJNY ŚWIATÓW będzie trzymać widzów w napięciu. Ten pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji serial jest fascynującym studium ludzkiej natury. Gdyby jutro Ziemię zaatakowali kosmici, którzy zniszczyliby życie, jakie znamy, jak poradzilibyśmy sobie w nowej sytuacji? Co powiedziałoby to nam o innych ludziach, i przede wszystkim, o nas samych? – powiedział producent wykonawczy i scenarzysta Howard Overman.

W gwiazdorskiej obsadzie serialu WOJNA ŚWIATÓW występują Gabriel Byrne (Dziedzictwo. Hereditary), Elizabeth McGovern (Downton Abbey), Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif i Guillaume Gouix. W pozostałych rolach zobaczymy Ty Tennanta, Stephena Campbella Moore’a, Bayo Gbadamosiego, Aarona Heffernana, Emile de Preissac i Alysson Paradis.

Pierwsze dwa odcinki serialu WOJNA ŚWIATÓW już 31 października o 21:00 na antenie FOX. Kolejne odcinki (po 2) będą emitowane co tydzień.

mecha1 Administrator