Kryminalna KulturacjaKsiążkiKsiążki nowości

Zapowiedź książki „Jej piękna twarz” – Robyn Harding

Już 8 sierpnia nakładem Wydawnictwa Prószyński w Polsce ukaże się najnowsza powieść Robyn Harding Jej piękna twarz.

Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie.

Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu. To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph.

Kate jest dokładnym przeciwieństwem Frances – piękna, bogata, silna i pewna siebie – ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością.

Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem.

mecha1 Administrator