Zapowiedź powieści „Zenith” jednej z najpopularniejszych książkowych youtuberek na świecie!

Już 5 czerwca nakładem wydawnictwa We need YA ukaże się Zenith, powieść napisana przez dwie przyjaciółki — Lindsay Cummings, autorkę dwóch bestsellerowych serii młodzieżowych, oraz Sashę Alsberg, jedną z najpopularniejszych książkowych youtuberek na świecie.

Większość zna Andromę Racellę jako Krwawą Baronową, potężną najemniczkę, która dąży po trupach do celu, a jej bezlitosne poczynania rozciągają się na całą Galaktykę Mirabel. Ale dla załogi swojego statku jest po prostu Andi – ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią kosmicznych piratów. Kiedy kolejna rutynowa misja nie przebiega zgodnie z planem, wszyscy trafiają w ręce okrutnego łowcy nagród.

Andi, zmuszona do udziału w niebezpiecznej misji, stawia czoła mrocznemu władcy owładniętemu żądzą zemsty. Załoga Marudera staje przed trudnym wyborem – albo przywrócą porządek w galaktyce, albo rozpoczną wojnę. Gdy statek rusza w stronę nieznanego, pewne jest tylko to, że już nikomu nie mogą ufać.

Porywająca galaktyczna przygoda! Żywiołowi bohaterowie, trzymająca w napięciu akcja i rozległy wszechświat sprawiły, że uzależniłam się już od pierwszych stron! — Sarah J. Maas

Sasha Alsberg – jedna z najpopularniejszych amerykańskich booktuberek, jej kanał Abookutopia ma miliony wyświetleń. Kiedy nie tworzy filmów na YouTube, uwielbia odkrywać historyczne zakątki Szkocji. Ma polskie korzenie. Aktualnie mieszka w Massachusetts z dwoma zwariowanymi psami.

Lindsay Cummings – autorka dwóch bestselerowych serii młodzieżowych. Gdy nie pisze, zajmuje się redagowaniem tekstów kolegów po fachu i jazdą konną po dzikich preriach północnego Teksasu. Obecnie mieszka na farmie, gdzie poświęca się pisaniu na pełen etat i ciężko pracuje nad kolejną książką.

mecha1 Administrator