KsiążkiKsiążki nowości

Wydawnictwo Albatros wznawia „TO” Stephena Kinga!

Najbardziej przerażająca powieść króla grozy. Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie. Powraca w nowej okładce filmowej! Premiera już 14 sierpnia nakładem Wydawnictwa Albatros.

Od września 2017 roku, kiedy na ekrany wszedł film To: Rozdział 1 Andy’ego Muschiettiego, polscy czytelnicy kupili ponad 120 000 egzemplarzy To Stephena Kinga w okładce filmowej.

W ciągu zaledwie miesiąca od premiery aż 700 000 widzów obejrzało pierwszą część To w kinach! Film ustanowił rekord otwarcia wszech czasów – w premierowy weekend zarobił 123 miliony dolarów!

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie Klubu Frajerów powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zaległo się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. I tylko dzieci potrafią dostrzec To. Dlatego właśnie one stają do walki z potworem. Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

mecha1 Administrator