KsiążkiKsiążki nowości

Kolekcja Nielegalni Vincenta V. Severskiego w kioskach

Od 2 lipca w kioskach dostępna jest kolekcja prozy Vincenta V. Severskiego „Nielegalni”. Seria będzie dostępna w 14 częściach (kolejne będą ukazywały się co tydzień). Pierwszy tom można nabyć w cenie 6,99 zł, kolejne będą kosztować 12,99 zł.

W tym roku światło dzienne ujrzy serial telewizyjny powstały na podstawie serii Severskiego. Wystąpią w nim: Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt.

„Nielegalni” to powieść szpiegowska, rozgrywająca się współcześnie w Polsce, Szwecji, Rosji na Białorusi i Ukrainie, z wplecionymi epizodami historycznymi z czasów II wojny światowej oraz wieloma współczesnymi wątkami politycznymi i osobami z życia publicznego. Autor odkrywa tajemnice stosunków polsko-rosyjskich, sięgając do lat 40. ubiegłego wieku i nieznanych dotąd wątków katyńskich oraz dokumentów IPN. Nawiązuje do współczesności, odsłaniając kulisy obejmowania władzy w Polsce przez prawicę. Tropi polskiego łącznika Al-Kaidy oraz pokazuje metody działania szwedzkich służb specjalnych.
mecha1 Administrator