Kolekcja Nielegalni Vincenta V. Severskiego w kioskach

Od 2 lipca w kioskach dostępna jest kolekcja prozy Vincenta V. Severskiego „Nielegalni”. Seria będzie dostępna w 14 częściach (kolejne będą ukazywały się co tydzień). Pierwszy tom można nabyć w cenie 6,99 zł, kolejne będą kosztować 12,99 zł.

W tym roku światło dzienne ujrzy serial telewizyjny powstały na podstawie serii Severskiego. Wystąpią w nim: Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt.

„Nielegalni” to powieść szpiegowska, rozgrywająca się współcześnie w Polsce, Szwecji, Rosji na Białorusi i Ukrainie, z wplecionymi epizodami historycznymi z czasów II wojny światowej oraz wieloma współczesnymi wątkami politycznymi i osobami z życia publicznego. Autor odkrywa tajemnice stosunków polsko-rosyjskich, sięgając do lat 40. ubiegłego wieku i nieznanych dotąd wątków katyńskich oraz dokumentów IPN. Nawiązuje do współczesności, odsłaniając kulisy obejmowania władzy w Polsce przez prawicę. Tropi polskiego łącznika Al-Kaidy oraz pokazuje metody działania szwedzkich służb specjalnych.
Redakcja Recenzent
follow me

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.