KsiążkiKsiążki nowości

Brandon Mull powraca! „Opowieści Upadłych Bestii” i „Wojna cukierkowa” już niebawem!

Wydawnictwo Wigla zapowiada dwie nowe opwieści sygnowane nazwiskiem Brandona Mulla, światowej sławy pisarza, autora takich bestsellerowych serii jak „Baśniobór” czy „Smocza Straż”! Ta jesień należy do Brandona!

„Opowieści Upadłych Bestii” Brandon Mull, Nick Eliopulos, Billy Merrell, Gavin Brown, Emily Seife, Tłum. Bartosz Czartoryski

Wydanie specjalne bestsellerowej serii „Spirit Animals”! Poznajcie pięć opowieści o legendarnych Wielkich Bestiach oraz o młodych bohaterach, którzy nie cofną się przed niczym, aby je ocalić.

Upadłe Wielkie Bestie – niegdyś najpotężniejsze stworzenia Erdasu, które zdradziły inne Wielkie Bestie i których knowania kosztowały życie tysięcy istnień – odradzają się jako zwierzoduchy przyzywane przez wyjątkowe dzieci. Niezwykłym istotom grozi jednak niebezpieczeństwo. Tajemniczy myśliwy próbuje odebrać im życie i bezlitośnie walczy z każdym, kto staje w ich obronie.

„Wojna cukierkowa” tom 1, Brandon Mull, Tłum. Rafał Lisowski

Nowe wydanie kultowej serii Brandona Mulla!

Nate ma dziesięć lat. Przed początkiem nowego roku szkolnego wraz z rodzicami przeprowadza się do miasteczka Colson. Zaprzyjaźnia się tam z trójką rówieśników – Trevorem, Gołębiem i Summer – i wstępuje do ich klubu poszukiwaczy przygód. W tym samym czasie przy głównej ulicy zostaje otwarty Słodki Ząbek, nowy sklep ze niezwykłymi słodyczami. Jego właścicielka, pani White, urocza staruszka, chętnie wynagradza dzieci cukierkami w zamian za drobne przysługi. Cukierki okazują się magiczne: pozwalają unosić się w powietrzu, zmieniać wygląd, porażać prądem, przechodzić przez lustra albo wmawiać ludziom dowolne bzdury. Kłopot w tym, że zlecenia pani White stają się coraz bardziej podejrzane.


Redakcja Administrator