KsiążkiKsiążki nowościpatronat

Zapowiedź: Bartosz Niegrebecki „Droga miedzy falami”

Już wkrótce światło dzienne ujrzy „Droga między falami” Bartosza Niegrebeckiego, czyli kontunuacja dobrze przyjętej „Pełni zapomnienia”.

Pandemia ustąpiła, a nowy, brutalny świat staje się rzeczywistością. Życia doświadcza się we wszystkich, również mrocznych, odcieniach, często bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wchodzący w dorosłość Benon nie ustaje w poszukiwaniach swoich korzeni, uczy się korzystać z odkrytych zdolności, krocząc przez zamglony świat, w którym każdy prowadzi własną, często nieczystą, grę.

Czy brutalność i zobojętnienie to jedyna recepta na przetrwanie w nowej rzeczywistości? Jak nie zagubić swojego człowieczeństwa w świecie, który budzi się z koszmarnego snu? Czy świat po pandemii stanie się lepszym miejscem do życia?

Bartosz Niegrebecki – Człowiek wielu talentów. Przez ponad dwadzieścia lat zarządzał finansami różnych firm w Polsce i na Ukrainie. Ma tytuł MBA i międzynarodowy certyfikat księgowy. Uczy rachunkowości i finansów młodsze pokolenie księgowych, a od czasu do czasu „biegli” w sądach, wymądrzając się tu i tam. Jednak najbardziej ceni sobie umiejętność żonglowania. Prywatnie ojciec dwóch synów i jednej córki. Ma na koncie kilkadziesiąt ukończonych maratonów i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Miłośnik Grecji. Podobno to najlepszy pisarz wśród księgowych i najlepszy księgowy wśród pisarzy.

Redakcja Administrator