news serialserial

Informacja prasowa: Polska premiera czwartego sezonu serialu „Szpital New Amsterdam” w styczniu wyłącznie na kanale FOX!

19 stycznia 2022 roku to data, którą powinni zapisać w kalendarzach wszyscy polscy fani Maksa Goodwina i jego szpitalnego zespołu. Właśnie tego dnia o godzinie 22:00, po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie na kanale FOX, pojawi się premierowy odcinek czwartego sezonu serialu “Szpital New Amsterdam”! Najnowsza część będzie w dużej mierze oparta na haśle „miłość leczy”. Co dokładnie się pod nim kryje? Tego widzowie będą dowiadywać się w każdą środę.

FOX nie mógł sprawić lepszego prezentu polskim fanom serialu „Szpital New Amsterdam” i to jeszcze przed świętami. Stacja podała oficjalną datę premiery czwartego sezonu, na który z niecierpliwością czeka wielu widzów. Już od 19 stycznia 2022 roku, w każdą środę o godzinie 22:00 FOX pokaże najnowszy sezon serialu.

Część trzecia strzałem w dziesiątkę!
 
Trzeci sezon „Szpitala New Amsterdam” jest aktualnie emitowany na polskim rynku wyłącznie na kanale FOX. Widzowie mogą śledzić kolejne zmagania lekarzy z nowojorskiego szpitala zarządzanego przez dra Maksa Goodwina od 13 października, a świetne wyniki oglądalności sprawiły, że miniony październik był pod tym względem najlepszym miesiącem w historii kanału w Polsce. Po sukcesie trzeciej części FOX poinformował o premierze kolejnego sezonu.
 
Co przyniesie nowy sezon?
 
Po wątku pandemicznym, na którym skupiał się trzeci sezon, przyszedł moment wytchnienia, radości i szczęścia. Po trudnym czasie, z jakim przyszło się zmierzyć bohaterom, zaczną oni wsłuchiwać się w głos swojego serca i wybiorą drogę prowadzącą do miłości. Nie bez powodu hasłem najnowszej części medycznego hitu jest „miłość leczy”, a odcinki w dużej mierze skupiają się na wątku historii Maksa (Ryan Eggold) i Helen (Freema Agyeman), których przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Czwarty sezon to także nowe postacie. Do obsady serialu dołączą dwie nowe osoby – Michelle Forbes (serialowa dr Veronica Fuentes) oraz Sandra Mae Frank (serialowa dr Elizabeth Wilder), które nieco namieszają w szpitalnych murach.
 
 
W serialu występują również: Janet Montgomery w roli dr Lauren Bloom, Jocko Sims jako dr Floyd Pearson oraz Tyler Labine jako dr Iggy Frome.
 
Nowy, czwarty sezon “Szpitala New Amsterdam” będzie można oglądać w każdą środę, rozpoczynając premierowo od 19 stycznia o godzinie 22:00 wyłącznie na kanale FOX.
 
„Szpital New Amsterdam” to adaptacja książki „Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital” autorstwa Erica Manheimera. Ten kultowy dramat medyczny został wyprodukowany przez Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah, podbija teraz serca widzów na całym świecie. Fabuła serialu skupia się na doktorze Maksie Goodwinie, dyrektorze medycznym, któremu zależy, aby szpitalowi przywrócić dawną świetność.
]
INFORMACJA PRASOWA: FOX

Redakcja Administrator