KsiążkiKsiążki nowości

Informacja prasowa: NOWA książka od Psich Sucharków, czyli najlepPSI poradnik tego roku!

8 grudnia 2021 roku na rynku pojawi się zupełnie nowa książka, kontynuacja kultowej serii autorstwa Marii Apoleiki, czyli Psie Sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa.

Psie Sucharki 2 to najzabawniejszy psi poradnik tego roku. Zawiera niepublikowane wcześniej rysunki i dużą dawkę humoru, tak uwielbianego przez fanów i fanki popularnego profilu Psie Sucharki, który łącznie obserwuje prawie pół miliona internautów!

Do tego masa praktycznej wiedzy w formie haseł ułożonych alfabetycznie, które pomogą zrozumieć świat każdego grubeła, chudeła, dłużeła, kanapowca, psisportowca… słowem: każdego pieska.

100 kg śmiesznych piesków i 75 kg wiedzy w jednej zgrabnej paczce.

Czym jest aplazja, a czym leptospiroza ? Czy pieski płaczą? Co to inochód? Jak zapanować nad nadpobudliwym pieskiem? Dlaczego kopanie dziur to takie fajne zajęcie? Lepszy kocyk czy legowisko? Czym jest głupkowanie i dlaczego warto na nie pozwolić? Kiedy trzeba pójść do behawiorysty, kiedy do weterynarza?

Psie Sucharki 2 to skarbnica wiedzy na temat psiego dobrostanu. Bawi i uczy niezależnie od wieku.

Maria Apoleika z charakterystycznym dla siebie humorem i wdziękiem opowiada o psach, ich ludziach i wszystkich wspólnych problemach i sprawach – zwłaszcza tych związanych ze zdrowiem. Nad stroną merytoryczną czuwała lekarka weterynarii Ada Wawrzyniak.

INFORMACJA PRASOWA: WYDAWNICTWO ZNAK

Redakcja Administrator