Kryminalna KulturacjaKsiążkiKsiążki nowości

Trylogia Johna Grishama z Jakiem Brigancem do słuchania − w brawurowej interpretacji Filipa Kosiora!

„Czas łaski”, „Czas zapłaty” i „Czas zabijania” − mistrzowskie thrillery prawnicze Johna Grishama− od 15 października dostępne w wersji audio w aplikacji Empik Go!

Czas zabijania, Czas zapłaty i Czas łaski to wybitne thrillery prawnicze mistrza gatunku, ulubionego pisarza Ameryki, piewcy Południa Stanów Zjednoczonych, jednego z najchętniej czytanych i najbardziej rozpoznawalnych autorów na świecie!

Sądowe machinacje, małomiasteczkowe intrygi, nieoczekiwane zwroty akcji − wszystko to znajdziecie w kultowej trylogii Johna Grishama, którą można już nie tylko czytać, lecz także z przyjemnością jej słuchać!

W wyniku współpracy Wydawnictwa Albatros z Empik Go powstała wyjątkowa seria audiobooków. Na specjalne zaproszenie Empik Go w rolę kultowego adwokata Jake’a Brigance’a wcielił się jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych lektorów w Polsce, Filip Kosior. Aktor wystąpił też w sesji zdjęciowej, której efekty możemy podziwiać na nowych okładkach audiobooków.

Czas zabijania, Czas zapłaty i Czas łaski w interpretacji Filipa Kosiora debiutują w aplikacji Empik Go 15 października. Za audioprodukcję odpowiada Piotr Kuśmierek (Empik Go), który zadbał o to, by historia idealnie współgrała z oryginalną muzyką i wkomponowała się w tło amerykańskiego południa, jak zawsze klimatycznie sportretowanego przez Johna Grishama.

FILIP KOSIOR − aktor teatralny, serialowy i dubbingowy. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce. Słuchacze produkcji audio zgodnie przyznają, iż jest w stanie wcielić się w każdą rolę w każdym gatunku literackim.

INFORMACJA PRASOWA: WYDAWNICTWO ALBATROS

Redakcja Administrator