filmkomiksnews filmnews komiksserial

Informacja prasowa: Wyjątkowe wydarzenie dla fanów DC! DC FanDome już 16 października

W sobotę 16 października od godziny 19:00 czasu polskiego, Warner Bros. powita fanów DC Universe na całym świecie w DC FanDome: Hall of Heroes – w pełni darmowym, wirtualnym doświadczeniu.  

Wyobraź sobie, że wszyscy superbohaterowie i superzłoczyńcy, których kiedykolwiek kochałeś i podziwiałeś, w końcu spotykają się w jednym miejscu, aby uczcić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość DC. Dostępne przez 24 godziny na DCFanDome.com, globalne wydarzenie przeniesie fanów do DC Multiverse, w którym będą mogli zapoznać się z zapowiedziami filmów, seriali, gier oraz komiksów. DC Fandome to również bezprecedensowa okazja, aby posłuchać aktorów i twórców stojących za ulubionymi filmami fabularnymi i serialami, między innymi najnowszą odsłoną przygód grupy bohaterów – LIGA SPRAWIEDLIWOSCI ZACKA SNYDERA

DC FanDome to miejsce, w którym można usłyszeć oczekiwane przez wszystkich wiadomości na temat najnowszych produkcji, obejrzeć ekskluzywne materiały filmowe i odkryć tematyczne światy zaprojektowane tak, aby bawić wszystkich, od superfanów filmowych i telewizyjnych po graczy i czytelników, a także rodziny i dzieci. Dzięki specjalnym prezentacjom angażującym fanów w każdej strefie czasowej na całym świecie będziemy mieć okazję przeżyć to wydarzenie na własny sposób. Dostępne będą również strefy zakupowe – w witrynach sklepowych znajdą się także możliwości uzupełnienia kolekcji filmów Blu-ray i DVD czy skorzystania z wypożyczalni filmów VOD.

„Nikt nie ma takich fanów jak DC. Od ponad 85 lat świat zwraca się do inspirujących bohaterów i historii DC, aby nas bawić i edukować, a to ogromne, międzynarodowe wydarzenie cyfrowe pozwoli każdemu na swój sposób przeżyć przygodę w DC Universe – bez kolejek, biletów i bez granic. Dzięki DC FanDome jesteśmy w stanie zapewnić pasjonatom z całego świata ekscytujący i niezrównany sposób łączenia się ze wszystkimi ich ulubionymi postaciami DC, a także z niesamowitymi talentami, które pracują, aby ożywić tych bohaterów na ekranie kinowym i na stronach komiksów” – mówi Ann Sarnoff, prezes i dyrektor generalny Warner Bros.

DC FANDOME – największe wydarzenie w świecie DC! Bezprecedensowe 24-godzinne wirtualne spotkanie fanów z całego świata na platformie www.DCFanDome.com

Zobacz swoich ulubionych bohaterów w akcji już dzisiaj w ramach kolekcji DC na Blu-ray i DVD!

GALAPAGOS

 

 

Redakcja Administrator