filmnews film

Dzień Dziecka z ulubionymi zwierzakami! PSY I KOTY 3 już na DVD!

Uwielbiane na całym świecie zwierzęta domowe wracają do akcji! Tym razem psy i koty będą musiały wspólnie połączyć siły, by utrzymać ład i harmonię pomiędzy gatunkami. Na ich drodze stanie inny zwierzęcy wróg, który za wszelką cenę będzie chciał skłócić ukochane przez człowieka czworonożne stworzenia. Film ,,Psy i koty 3: łapa w łapę” dostępny jest już na DVD. Na płycie znalazły się także niepublikowane wcześniej dodatki specjalne.

Pozornie psy i koty nie mogą żyć w zgodzie. Jednak po wielu staraniach, bohaterom filmu udało się przywrócić powszechny ład i harmonię pomiędzy gatunkami. Gwen Kot i Roger Pies mieszkają w tym samym budynku na przedmieściach Seattle. Ich opiekunowie nie mają jednak pojęcia, że zwierzęta są tajnymi agentami, sprawującymi pieczę nad zaawansowanym systemem ochrony, opracowanym zarówno przez koty, jak i psy. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy pewien złoczyńca manipuluje częstotliwościami systemu. W efekcie psy i koty ponownie zaczynają ze sobą walczyć! Czy misja złoczyńcy się powiedzie? Gwen Kot i Roger Pies zrobią wszystko, by temu zapobiec. Podczas emocjonującego starcia nie zapomną także o najcenniejszej wartości, jaką jest przyjaźń.

Film ,,Psy i koty 3: łapa w łapę” stał się jedną z najbardziej oczekiwanych kontynuacji. Jest trzecią częścią hitów kinowych: ,,Psy i koty” (2001, reż. Lawrence Guterman) oraz ,,Psy i koty: odwet Kitty” (2010, reż. Brad Peyton). Świat pozornie odwiecznych wrogów – psa i kota – na stałe zapisał się w pamięci widzów. Bohaterów filmu pokochali zarówno najmłodsi widzowie, jak i dorośli miłośnicy zwierząt. Trzecią część przygód Rogera i Gwen wyreżyserował Sean McNamara (nominacja do Nagród BAFTA i Emmy za serial dla dzieci ,,Świat Raven”), a za scenariusz odpowiada Scott Bindley (,,Gang wiewióra 2”).

Znana z ,,Teorii wielkiego podrywu” aktorka Melissa Rauch udzieliła swojego charakterystycznego głosu Kotce Gwen. Jak sama przyznała w wywiadzie:
– Najlepszy w podkładaniu głosu zwierzętom staje się fakt, że dzięki temu można nadać mu osobowość.

Głosu Psu Rogerowi użyczył Max Greenfield, nominowany m.in. do nagród Critics’ Choice, Emmy, Złoty Glob oraz Teen Choice za rolę Schmidta w serialu ,,Jess i chłopaki”.

Od premiery pierwszej części ,,Psów i kotów” mija w tym roku 20 lat. Film stał się hitem kinowym i na stałe zapisał się w świadomości widzów. Pierwsza część opowiadała o przebiegłym przywódcy kotów, Panu Tinklesie, który próbował wprowadzić w życie plan unieszkodliwienia psiego gatunku. Do zwierząt walczących o dominację nad światem powrócono w 2010 roku.  W ,,Psach i kotach: odwecie Kitty” ekscentryczny profesor (Jeff Goldbum) dokonał odkrycia, które zachwiało odwiecznym układem sił w świecie zwierząt domowych. W każdej części zagwarantowane są emocjonujące pościgi, nagłe zwroty akcji oraz ogromna ilość uroku ukochanych psów i kotów. Uwaga, uśmiech gwarantowany!

Wydanie DVD zawiera nieopublikowane wcześniej rozmowy z twórcami filmu, ciekawostki filmowe oraz specjalnie przygotowane kalambury. Zabawna opowieść o futrzanych wrogach skierowana jest do wszystkich: zarówno dzieci, jak i starszych widzów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez psów i kotów.  

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Zwierzęce kalambury: Jak powstawał film ,,Psy i koty 3: łapa w łapę”?
  • Obsada zdradza wszystko: głębokie zwierzęce przemyślenia
  • Gagi

 INFORMACJA PRASOWA: GALAPAGOS

Redakcja Administrator