KsiążkiKsiążki nowości

Nowa odsłona bestsellerowej serii „Rock Chick” „Idealny detektyw”

17 marca nakładem Wydawnictwa Akurat ukaże się nowa powieść uwielbianej przez czytelniczki amerykańskiej autorki bestsellerów, Kristen Ashley – Idealny detektyw.

Niebezpieczne śledztwo, kobieta ze złamanym sercem i szalenie atrakcyjny detektyw, któremu nie sposób się oprzeć. Oto nowa odsłona bestsellerowej serii „Rock Chick”. Kristen Ashley prowokuje w niej czytelniczki do poszukania odpowiedzi na niełatwe pytania. Czy zdrowy rozsądek może wygrać z pożądaniem? Czy da się uciec przed miłością? „Idealny detektyw” to iskrzące od emocji i adrenaliny połączenie romansu z sensacją, które zachwyci fanki gorących miłosnych historii.

Ava Barlow nienawidzi mężczyzn i ma ku temu powody. Po kilku nieudanych związkach obiecała sobie, że już nigdy nie zaufa żadnemu facetowi. Kiedy więc odkrywa, że jej najbliższa przyjaciółka jest zdradzana przez kłamliwego i skłonnego do romansowania męża, postanawia dać mu nauczkę. W tym celu zatrudnia prywatnego detektywa o doskonałej reputacji, który ma się zająć szukaniem haków na niewiernego męża koleżanki. Ale w ostatniej chwili zmienia zdanie.

Jest już jednak za późno, bo Luke, wielka miłość Avy z lat dziecinnych, zdążył zorientować się, że dziewczyna wplątała się w jakąś nieciekawą sprawę. Pracując w agencji detektywistycznej Nightingale Investigations, widział niejedną Rock Chick w akcji i wie, że to się nie może skończyć dobrze. Ava nie chce przyjąć pomocy od seksownego detektywa. Luke Stark nie zwykł się jednak poddawać. Poza tym ma kajdanki i nie zawaha się ich użyć…

Rozpalająca zmysły i pełna namiętności opowieść, która zniewala i pobudza wyobraźnię. „Idealny detektyw” to kolejny wciągający tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, która zachwyca czytelniczki na całym świecie. Wyraziści bohaterowie, świetny humor, pożądanie oraz wartka akcja pełna zaskoczeń i sensacyjnych wydarzeń – za to czytelniczki kochają twórczość Kristen Ashley. Amerykańska pisarka ponownie udowadnia, że jest mistrzynią łączenia gorącego romansu z kryminalną fabułą. W książce powracają bohaterowie dobrze znani z poprzednich tomów serii, ale „Idealny detektyw”, podobnie jak każda część cyklu „Rock Chick”, stanowi osobną całość, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie od tej powieści rozpocząć przygodę z prozą popularnej autorki.

Kristen Ashley – urodzona w Stanach Zjednoczonych autorka bestsellerów „New York Timesa”. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętych przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man” oraz „Rock Chick”. Więcej informacji o autorce i jej twórczości można znaleźć na stronie: www.kristenashley.net.

Redakcja Administrator