Zlot Fanów Katarzyny Puzyńskiej 2020

Już po raz 4. wielbiciele kryminalnej prozy Katarzyny Puzyńskiej będą mogli spotkać się podczas Zlotu Fanów autorki w Lipowie. W tym roku jednak, z uwagi na wyjątkową sytuację, całe wydarzenie odbędzie się w formie online w dniach 26-28 czerwca.

– Wydarzenie od początku swojego istnienia sprowadziło do książkowego Lipowa (w rzeczywistości Pokrzydowa w woj. kujawsko-pomorskim) już niemal 1000 czytelników. W tym roku organizujemy Zlot w formie online – spodziewamy się więc znacznie większej ilości osób, które połączy się z nami w trakcie wydarzenia live – zachęcają organizatorzy imprezy.

Coroczny Zlot to nie tylko możliwość przeniesienia się do świata książek Katarzyny Puzyńskiej, ale także spotkania z ekspertami, gry (w trakcie których czytelnicy mogą poczuć się książkowymi bohaterami), czy Turniej Wiedzy o książkach autorki. W tym roku planujemy również wyjątkowe atrakcje, które z pewnością zachwycą wszystkich czytelników.

– Tradycją Zlotu stało się, że odwiedzamy miejsca, o których dotychczas zlotowicze mogli tylko przeczytać. Tradycją jest też Turniej Wiedzy o Lipowie, czy też wyjątkowa gra, w której uczestnicy Zlotu sami stają się na kilka godzin lipowskimi śledczymi. Również i to obiecujemy na tegorocznym Zlocie! Poza tym przygotowaliśmy sporo niespodzianek, które (jesteśmy przekonani!) zachwycą każdego czytelnika książki – przekonują organizatorzy.

Redakcja Administrator