Kryminalna KulturacjaKsiążkiKsiążki nowości

Frederick Forsyth powraca z nową powieścią!

W sierpniu 2015 roku wyznał, że przez ponad 20 lat pracował dla brytyjskiego wywiadu – MI6 zwerbowało go w latach 60. XX wieku, gdy jako korespondent wojenny pracował dla BBC. We wrześniu 2016 roku ogłosił, że definitywnie kończy z pisaniem powieści. Frederick Forsyth – twórca gatunku i żywa legenda powieści sensacyjnej i szpiegowskiej powraca! 3 lipca nakładem Wydaniwctwa Albatros ukaże się powieść „Fox”.

Większość rodzajów broni działa dokładnie w taki sposób, jak tego oczekujesz. Większość rodzajów broni możesz kontrolować…

A jeśli najgroźniejszą bronią na świecie jest chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle, który potrafi przechytrzyć wykwalifikowane służby bezpieczeństwa, przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić, by przeciwko mocarstwom obróciła się ich własna broń?

Adriana Westona budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon, NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem FOX, który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Hakerem okazał się siedemnastoletni Brytyjczyk, Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości, dysponuje za to genialnym umysłem.

mecha1 Administrator