komiksnews komiks

Czerwiec w Non Stop Comics

W czerwcu Non Stop Comics wyda tylko trzy tytuły. „Infidel” to świetnie przyjęty w USA horror, będący jednotomową, zamkniętą opowieścią. Trzeci tom „Royal City” zamknie wszystkie wątki w kultowej już serii Jeffa Lemire’a. Z kolei przedostatni tom „Nienawidzę Baśniowa” z pewnością wzmocni mięśnie brzucha przed zbliżającymi się wakacjami, w trakcie których, tradycyjnie, Wydwanictwo robi sobie przerwę.

Kalendarz premier:

Infidel (19.06.2019)

Współczesna opowieść z motywem nawiedzonego domu w tle. Amerykanka muzułmańskiego pochodzenia wprowadza się do budynku opanowanego przez istoty czerpiące swoją siłę z ksenofobii. Przerażający horror mocno osadzony w często dorównującej mu w okropnościach rzeczywistości.

Royal City, tom 3: Płyniemy z prądem (26.06.2019)

W „Royal City” teraźniejszość łączy się z przeszłością. Rodzina Pike’ów musi stawić czoła trudnej prawdzie o śmierci jej najmłodszego członka w ostatnim tomie niezwykłej i wzruszającej sagi rodzinnej autorstwa Jeffa Lemire’a.

Nienawidzę Baśniowa, tom 3: Grzeczna dziewczynka (26.06.2019)

Gert w końcu zdaje sobie sprawę, że być może to właśnie jej mordercze zapędy uniemożliwiają jej opuszczenie znienawidzonego Baśniowa. Od teraz jej misją staje się odkupienie poprzez dobre uczynki, miłość i życzliwość… Ciekawe, co znowu pójdzie nie tak?

mecha1 Administrator