KsiążkiKsiążki nowości

Zapowiedź Wydawnictwa Vesper: „Matka”

W maju nakładem Wydawnictwa Vesper ukaże się powieść S.E. Lynes „Matka”. To współczesny, mroczny thriller psychologiczny. Akcja powieści dzieje się w Leeds w Wielkiej Brytanii na przełomie lat 70. i 80. XX wieku, w tle grasuje seryjny morderca, a główny bohater przypadkowo, tuż przed rozpoczęciem studiów, dowiaduje się że został adoptowany. Od tej chwili jego obsesją staje się odnalezienie biologicznej matki.

Christopher Harris jest samotnym chłopakiem. Chłopakiem, który nigdy nie pasował do swojej rodziny i od zawsze czuł, że coś go w życiu omija. Aż do dnia, w którym odkrył aktówkę na strychu rodzinnego domu. Poznał wówczas sekret o swojej matce. Tego dnia wszystko się zmieniło. Oto w końcu Christopher ma szansę na szczęście. Szczęście, którego będzie bronił za wszelką cenę.

A jaką cenę ty byłbyś skłonny zapłacić za idealną rodzinę?

Powieść „Matka” S.E. Lynes przykuje waszą uwagę aż do ostatnich stron i sprawi, że zmiękną wam nogi. To idealna historia dla miłośników „Dziewczyny z pociągu” Pauli Hawkins, „Sióstr” Claire Douglas oraz „Mrocznego zaułku” Louise Doughty.

mecha1 Administrator