news serialserial

Premiery we wrześniu na kanale FOX: Rezydenci i American Horror Story!

Już we wrześniu na kanale FOX odbędzie się polska premiera serialu Rezydenci, którego tematyka będzie skupiała się wokół życia i pracy lekarzy w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Natomiast wszyscy fani adrenaliny i mocnych wrażeń będą mogli cieszyć się kolejną częścią antologii American Horror Story, która tym razem nazywać się będzie Apokalipsa! Dodatkowo jak co miesiąc w ramówce znajdą się hity filmowe. Tym razem będą to Karmazynowy przypływ, Dark Water – Fatum, a także Armageddon!

REZYDENCI, sezon 1
The Resident, season 1
(14 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: WTOREK 4 WRZEŚNIA O GODZ. 21:05 (1 odcinek)
Emisja wtorki o godz. 21:05 (1 odcinek)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Akcja chwalonego przez krytyków Rezydentów dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Serial w dużej mierze skupia się na lekarzu Devonie Praveshu (Manish Dayal), który rozpoczyna w nim staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu lekarza Pravesh zderza się z trudnymi realiami medycznego świata. Okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe jak sobie wyobrażał, a ratowanie ludzkiego życia zawsze łączy się z trudnymi decyzjami. Poza tym, nie za każdym razem kończy się też sukcesem.

W obsadzie serialu znajdą się: Matt Czurchy (Gilmore Girls, Żona idealna), Emily VanCamp (Zemsta), Manish Dayal (90210) czy Bruce Greenwood (Mad Men). Ciekawostką jest to, że Czurchy i VanCamp kilka miesięcy temu zostali okrzyknięci nową najgorętszą parą seriali medycznych!

AMERICAN HORROR STORY: APOKALIPSA
American Horror Story: Apocalypse
(10 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: CZWARTEK 13 WRZEŚNIA O GODZ. 23:00
Emisja w czwartki o godz. 23:00 (2 odcinki)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

American Horror Story Apocalypse

Ósma część antologii American Horror Story powraca! Jak zwykle producenci nie chcą za wiele ujawniać. Pojawił się plakat, podtytuł, a także wiemy, że będzie to tak zwany crossover pomiędzy pierwszą (American Horror Story) a trzecią częścią (American Horror Story: Sabat)!
Akcja trzeciego sezonu serialu dzieje się natomiast w Nowym Orleanie. Głównymi bohaterami są członkinie sabatu czarownic, z których Najwyższą, czyli czarownicą posiadającą pełnię sił magicznych, jest Fiona Goode. Córka Fiony prowadzi szkołę dla czarownic, w której uczennice rywalizują ze sobą o przejęcie po Goode tytułu Najwyższej. Przybywa tam również Zoe, która skrywa straszliwy sekret.

Do obsady powrócą Sarah Paulson, Katy Bates, Emma Roberts, Billie Lourd, a także po trzech sezonach przerwy niezastąpiona Jessica Lang!

NOWE SEZONY:

CASTLE, sezon 6
Castle, season 6
(23 odcinki po 60 minut)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA O GODZ. 12:40 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 12:40 (2 odcinki)

Richard Castle (Nathan Fillion), popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett (Stana Katic) z wydziału zabójstw nowojorskiej policji w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście.

THE WALKING DEAD, sezon 8
The Walking Dead, season 8
(16 odcinków po 60 minut)

 

PONIEDZIAŁEK 17 WRZEŚNIA O GODZ. 23:15 (6 odcinków)
PONIEDZIAŁEK 24 WRZEŚNIA O GODZ. 23:40 (5 odcinków)
PONIEDZIAŁEK 1 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:55 (5 odcinków)

The Walkign Dead powróci w luty
Andrew Lincoln as Rick Grimes, Chandler Riggs as Carl Grimes – The Walking Dead _ Season 8, Episode 8 – Photo Credit: Gene Page/AMC

FOX nie zapomina o fanach The Walking Dead! Dlatego specjalnie dla nich, na chwilę przed premierą najnowszego sezonu, przypomni ostatni sezon produkcji, aby nikomu nic nie umknęło!

FILMY:

KARMAZYNOWY PRZYPŁYW
SOBOTA 1 WRZEŚNIA O GODZ. 22:25
CZWARTEK 6 WRZEŚNIA O GODZ.. 21:05

DARK WATER – FATUM
SOBOTA 8 WRZEŚNIA O GODZ. 23:00
CZWARTEK 11 WRZEŚNIA O GODZ. 23:50

ARMAGEDDON
SOBOTA 15 WRZEŚNIA O GODZ. 20:10
WTOREK 18 WRZEŚNIA O GODZ. 00:10

COP OUT: FUJARY NA TROPIE
SOBOTA 22 WRZEŚNIA O GODZ. 20:10
NIEDZIELA 23 WRZEŚNIA O GODZ. 18:00

Damian Drabik

Rocznik 1992. Z wykształcenia historyk sztuki i kulturoznawca, z zamiłowania pożeracz filmów, książek i szeroko pojętej popkultury.