filmnews film

Ruszyła zbiórka na film „That Jazz”

Na portalu Polak Potrafi wystartowała internetowa zbiórka pieniędzy na projekt „That Jazz” Short Film realizowany przez grupę młodych filmowców, żyjących swoją pasją na co dzień: reżyser Aleksandrę Wysocką, operatora Olafa Tryznę, producentkę Monikę Mazur oraz kierownika produkcji Kasię Staszczyk.

Opis filmu: Diana jest nieśmiałą nastolatką, która wieczorami podgląda życie swoich sąsiadów. Mieszka z Matką – pielęgniarką w blokach rodem z „Dekalogu” Kieślowskiego. Jej życie wywraca się do góry nogami, gdy zapisuje się na zajęcia broadway jazzu w szkole tańca. Tam poznaje kobiecą i zmysłową choreografkę Magdę (35 lat). Od tej chwili walczy z czasem i kontrolą matki, by być jak najbliżej instruktorki. Nawet nie zdaje sobie sprawy, że taniec, którego uczy się na zajęciach – układ do piosenki „All that jazz” – przemienia ją samą w kobietę.

Zbiórka na portalu Polak Potrafi potrwa jeszcze ponad 40 dni. W tym czasie twórcy chcieliby zebrać 30000 PLN. Na co potrzebne są pieniądze? Cennik prezentuje poniższa grafika:

– Każde wsparcie to dla nas wielka motywacja do działania – chcemy byście także Wy poczuli się jak filmowcy: dzięki naszej limited edition możesz pokazać rodzinie, znajomym, a nawet ludziom na ulicy, że jesteś ważnym członkiem branży ruchomych obrazków. Mamy też takie nagrody, które sprawią, że nawet na odległość będziecie z nami podczas tej przygody! Żadne nazwisko nie zostanie pominięte, bo klikając „wesprzyj ten projekt” już zostajesz inwestorem „That Jazz” – mówią na temat nagród za wsparcie twórcy projektu.

Jeżeli chcecie wesprzeć realizację filmu „That Jazz” możecie to zrobić pod TYM LINKIEM. każda złotówka się przyda!

mecha1 Administrator