„Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” przedpremierowo w Kinie Atlantic

Warszawskie Kino Atlantic (ul. Chmielna 33) zaprasza na kolejne przedpremierowe pokazy filmowe. 12 i 13 stycznia będzie można zobaczyć Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (na 3 tygodnie przed premierą), natomiast 14 stycznia odbędzie się projekcja filmu Czwarta władza (na miesiąc przed premierą).

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri to wyróżniony nagrodą za scenariusz na festiwalu filmowym w Wenecji 2017 oraz czterema Złotymi Globami mroczny komediodramat w reżyserii nagrodzonego Oscarem Martina McDonagha. Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji.

Od morderstwa córki Mildred Hayes upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego.

Naszą recenzję filmu przeczytacie TUTAJ.

Czwarta władza – Dwoje wydawców dziennika „The Washington Post” Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Bilety na seanse kosztują 25 zł (ulgowy) i 31 zł (normalny).

mecha1 Administrator