Zanurz się w „Czerni rubinu” | Wciągająca powieść fantasy z wątkiem miłosnym w tle!

Koszmary z dzieciństwa to tylko preludium do prawdziwego dramatu Przeżyj przerażającą, ale niezwykłą przygodę z bohaterami powieści Czerń rubinu. Autorką książki jest, mieszkająca w Białymstoku, Klaudia  Max.

Luiza Dot od dziecka miała wrażenie, że nie pasuje do ułożonego życia jej rodziców. Widziała i słyszała więcej niż
zwykli śmiertelnicy, co nieustannie ściągało na nią kłopoty. Jednak dopiero dramatyczne przeżycie przelało czarę goryczy, popychając ją ku tragicznemu  końcowi.

Dawid Drwal, najpotężniejszy Wojownik, zmagając się z własnymi demonami, robi wszystko, by ochronić poddanych. Tak samo jak z całych sił próbuje odnaleźć kobietę, którą niegdyś zawiódł. Nie liczy się nic innego. Do czasu, aż na jego drodze staje nieświadoma własnej wyjątkowości Widząca, wprowadzając do jego niebezpiecznego życia jeszcze większy chaos.

W pojedynkę są niebezpieczni i śmiercionośni, a razem stają się niepokonani. Wkrótce będą musieli zmierzyć się z niewyobrażalnie trudną misją: ocalić od zagłady ich Wymiar i zapobiec wojnie, która może pogrążyć miliony istnień.


W umyśle Luizy zamigotał pewien obraz, ale skończył się tak nagle, że nie wiedziała, co o tym myśleć. Natomiast te oczy… Ogarnęło ją przerażenie, poczuła dreszcze, zimny pot spływał jej po plecach. Miała wrażenie, że stoi tam kilka dni, że zapada się w czasie jak w głębokiej wodzie i nie ma sił, żeby wydostać się na powierzchnię. Nagle zabrakło jej tchu.


Czy główni bohaterowie będą w stanie udźwignąć konsekwencje podjętych decyzji i stanąć oko w oko z przeznaczeniem? Nadszedł czas, aby się o tym przekonać!

O Autorce: Instruktorka jazdy mieszkająca w Białymstoku, która łączy pracę ze studiami psychologicznymi. Jest żoną, córką i przyjaciółką. Żyje we własnym świecie, który od dawna próbowała przelać na papier. W końcu uwierzyła, że to odpowiedni czas, by spełniać marzenia i postanowiła doprowadzić prace nad swoim utworem do końca. „Czerń rubinu” jest jej debiutem literackim, na którym nie zaprzestaje swojej przygody z pisaniem. Wręcz przeciwnie, rozkręca się coraz bardziej i sięga coraz głębiej we własną wyobraźnię.

Redakcja Administrator