Październikowe nowości Non Stop Comics

W październiku Non Stop Comics wyda cztery tytuły. Będą to kontynuacje dwóch postapokaliptycznych serii: „Reszta świata, tom 2: Świat nazajutrzJaean-Christophe Chauzy i „Lastman, tom 2Balaka i Vivesa, który z pewnością chwyci za serca fanów „Dragon Balla„; oraz dwie nowości: „Snow Blind” – thriller w klimacie „Fargo” z rysunkami Tylera Jenkinsa, znanego już polskim czytelnikom dzięki „Grass Kings„, a także pierwsza część mocno politycznego dyptyku Alesa Kota, „Czas nienawiści„.

Poniżej kalendarz premier:

Snow Blind (9.10.2019)

Co by było, gdyby twoi rodzice okazali się nagle kimś innym, niż do tej pory sądziłeś? Senne miasteczko na Alasce. Życie Teddy’ego wywraca się do góry nogami, gdy na jaw wychodzi, że jego rodzina jest objęta programem ochrony świadków. W miasteczku pojawiają się szukający zemsty mężczyźni i podążający ich śladem agenci FBI. W dodatku powody, dla których ojciec Teddy’ego zdecydował się na udział w programie wydają się nie być wcale takie niewinne…

Reszta świata, tom 2: Świat nazajutrz (9.10.2019)

Druga część niezwykłej wizji końca naszego świata. Maria i jej młodzi podopieczni walczą o przetrwanie i zachowanie resztek człowieczeństwa. Wydaje się, że katastrofa zabrała ze sobą wszystko. Życie bohaterów podtrzymuje wyłącznie nadzieja na odnalezienie resztek cywilizacji.

Lastman, tom 2 (23.10.2019)

Trwa wielki doroczny turniej organizowany przez króla Virgila i królową Efirę. Wbrew wszelkim przewidywaniom niezwykły duet utworzony przez dwunastoletniego Adriana Velbę i tajemniczego przybysza znikąd radzi sobie całkiem nieźle. Richard Aldana i jego mały partner zbliżają się do wielkiego finału. Jednak relacje miedzy bohaterami trochę się komplikują…

Czas nienawiści, tom 1 (23.10.2019)

Days of Hate — porażająca i niezwykle aktualna wizja niedalekiej przyszłości. Post-trumpowskie, pogrążone w wojnie domowej Stany Zjednoczone i dwie bohaterki — ekskochanki rozdzielone przez dramatyczne zdarzenia i trudne wybory. Tytuł (całość zamknięta w dwóch tomach) bardzo mocno zaangażowany politycznie.

Tomasz Drabik Administrator

Radomianin z pochodzenia. Technolog żywności z wykształcenia. Pasjonat dobrego kina, lecz nie gardzi ciekawą książką. Uwielbia Pasikowskiego, Manna i Lehane.