Weekend w naziemnej TV: Looper – Pętla czasu

Prezentujemy kilka wybranych tytułów filmowych, które będzie można zobaczyć w najbliższy weekend – 18-20 stycznia w naziemnej telewizji cyfrowej.

Looper – pętla czasu Pt TVN godz. 20

Looper to widowisko science-fiction w gwiazdorskiej obsadzie z Bruce’em Willisem, Josephem Grodonem-Levittem i Emily Blunt. Rian Johnson oddaje nam solidne kino akcji z motywem zemsty i podróży w czasie.

Sekrety i kłamstwa – Pt TVP Kultura godz. 20.20

Dwie Złote Palmy i nazwisko Mike’a Leigha to wystarczające rekomendacje. To warty zobaczenia komedio-dramat o okulistce, która pragnie odnaleźć swoją biologiczną matkę. Świetne kreacje Marianne Jean-Baptiste i Timothy’ego Spalla.

Motyl Still Alice – Sb TVP 2 godz. 22.20

Nagrodzony oscarem dramat o profesor, która zmaga się z chorobą Alzheimera. Adaptację powieści Lisy Genovy warto zobaczyć przede wszystkim dla wzruszającej kreacji Julianne Moore, za którą zresztą została uhonorowana prestiżowymi nagrodami.

Śniadanie u Tiffany’ego – Nd TVP Historia godz. 20.50

Legendarny film Blake Edwardsa na podstawie prozy Trumana Capote. Klasyczne kino z niezapomnianymi rolami Audrey Hepburn i George’a Pepparda. Absolutny must see dla osób, które dotychczas nie miały okazji oglądać tego ikonicznego przeboju.

mecha1 Administrator