„Terror” powróci z 2. sezonem. Polska premiera wyłącznie na kanale AMC

AMC ogłosiło, że popularny i ceniony przez krytyków Terror powróci z 2. sezonem. Akcja kolejnej części serialu rozgrywać się będzie podczas II wojny światowej i skupi się na niepokojącym widmie, które podąża za japońsko–amerykańską społecznością z jej domu w Południowej Kalifornii, aż do obozów jenieckich stworzonych na Pacyfiku podczas wojny.

2. sezon serialu jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo („Czysta krew”), który pełni również rolę showrunnera, i Maxa Borensteina („Kong: Wyspa czaszki”, „Godzilla”). Premiera 2. sezonu serialowej antologii planowana jest na 2019 rok i składać się będzie z dziesięciu odcinków.

1. sezon „Terroru” to druga najpopularniejsza produkcja wśród nowości serialowych i jeden z dziesięciu najlepszych seriali w bieżącym sezonie telewizyjnym w amerykańskiej telewizji kablowej.
– Jestem zaszczycony, że mogę opowiedzieć historię osadzoną w tym niezwykłym czasie – powiedział Woo. Mamy nadzieję pokazać skrajny terror tych historycznych wydarzeń w sposób, który wydaje się nowoczesny i odpowiedni w obecnych realiach. A perspektywa zrobienia tego z udziałem aktorów w większości azjatyckiego i azjatycko-amerykańskiego pochodzenia jest ekscytująca, a jednocześnie napełnia pokorą.

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ PIERWSZEGO SEZONU SERIALU!

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.