hotKryminalna Kulturacjanews serialserialzwiastun serial

Zwiastun polskiej adaptacji Harlana Cobena „W głębi lasu”

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun serialu W głębi lasu – polskiej ekranizacji prozy Harlana Cobena. Premiera już 12 czerwca. 

Za reżyserię odpowiadają Bartosz Konopka i Leszek Dawid. Ten pierwszy zrealizował nominowanego do Oscara Królika po berlińsku, ten drugi Jesteś Bogiem. Twórcy wezmą na warsztat thriller Harlana Cobena W głębi lasu. Produkuje sam mistrz kryminału, a scenariusz napisał Wojtek Miłoszewski. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

Fabuła serialu ma być bardzo wierna książce, jednak realia zostaną przeniesione do Polski, pojawią się więc nowe lokalne akcenty. Opis z Netflixa: Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu? Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Redakcja Administrator