hotKryminalna KulturacjaKsiążkiKsiążki nowościpatronat

Zapowiedź Wojciech Wójcik „Miałeś tam nie wracać”

Już 27 maja swoją premierę będzie miał najnowszy kryminał Wojciecha Wójcika Miałeś tam nie wracać. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka. Mechaniczna Kulturacja z radością obejmuje tytuł patronatem.

Młodość szybko przemija. A za nią czai się śmierć…

Hajnówką wstrząsa tragiczna śmierć Krzysztofa, młodego funkcjonariusza Straży Granicznej. Adam, mieszkający teraz w Warszawie, ze zdziwieniem odkrywa, że tuż przed śmiercią Krzysiek próbował się do niego dodzwonić, i to kilkanaście razy. Czego mógł chcieć? Czasy, gdy przyjaźnili się w liceum, dawno minęły. Po skończeniu szkoły Adam wyjechał z Hajnówki i przez trzynaście lat tam nie wracał. Aż do teraz…

Przeglądając rzeczy po zmarłym, Adam trafia na zdjęcie Kasi. Dawnej miłości Krzyśka, która zaraz po maturze popełniła samobójstwo. Tylko że na fotografii Kasia wcale nie wygląda na licealistkę. Zdjęcie przedstawia kobietę po trzydziestce… Z każdą godziną pojawiają się kolejne pytania. Kogo przed śmiercią chciał odnaleźć Krzysiek? Kim naprawdę była Kasia? I dlaczego najbliżsi Adama błagają go, by natychmiast wyjechał z Hajnówki?

ZOBACZ TERAZ RECENZJE INNYCH KSIĄŻEK WOJCIECHA WÓJCIKA:

JEZIORO PEŁNE ŁEZ

MŁODA KREW

mecha1 Administrator