Kryminalna KulturacjaKsiążkiKsiążki nowości

Kryminalne Spotkania Literackie 27 maja – 2 czerwca

Na jakie wydarzenia literackie mogą liczyć w najbliższym czasie miłośnicy kryminałów i thrillerów? Jakich autorów będzie można spotkać w wybranych miastach? Prezentujemy przegląd najbliższych imprez literackich ze zbrodnią w tle.

28 MAJA – WROCŁAW – MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KRYMINAŁU

Przed nami kolejna, 16. już edycja Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław. Impreza odbędzie się w tym roku w dniach 28 maja – 2 czerwca.

W programie jak zwykle mnóstwo atrakcji dla fanów gatunku a przede wszystkim spotkania z gwiazdami: Wojciechem Chmielarzem, Vincentem Severskim, Karoliną Macios, Martą Guzowską, Mariuszem Czubajem, Robertem Małeckim i wieloma innymi. Więcej info na stronie Festiwalu.

29 MAJA – WARSZAWA – SPOTKANIE Z WOJTKIEM MIŁOSZEWSKIM

Przy okazji premiery „Kontry”, trzeciego tomu trylogii Miłoszewskiego, autora spotkamy o godz. 18 w Empiku (Marszałkowska 116/122).

„Kontra. Inwazja. Tom 3” ( Wydawnictwo W.A.B ) to kontynuacja bestsellerowych powieści „Inwazja” i „Farba”. Władimir Putin, który obwołał się carem i postanawia reaktywować Imperium Rosyjskie, posuwa się za daleko. Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence nie zamierza czekać, aż totalitarne plany rosyjskiego władcy pochłoną pozostałą część Europy Zachodniej. Rozpoczyna się uderzenie amerykańskich wojsk, które ma na celu zniszczenie imperialnej armii. Kontra. Rozmowę poprowadzi Kinga Burzyńska.

29 MAJA – POZNAŃ; 30 MAJA – WARSZAWA – SPOTKANIE Z SEBASTIANEM FITZKIEM

Sebastian Fitzek – autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach – po raz pierwszy w Polsce! Będzie promował swoją najnowszą książkę „Pacjent”! Spotkanie w Poznaniu o godz. 18 w Pałacu Działyńskich (Stary Rynek 78); w Warszawie o godz. 18 w Hali Koszyki.

30 MAJA – GDAŃSK – SPOTKANIE Z ALKIEM ROGOZIŃSKIM

O godz. 18 w Bibliotece Oliwskiej nastąpi spotkanie z Alkiem Rogozińskim. Spotkanie poprowadzi pisarka Agnieszka Pruska. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek Alka Rogozińskiego w promocyjnej cenie.

 

mecha1 Administrator