filmnews film

Status Lokiego potwierdzony – nowe informacje na temat Avengers

Miłośnicy kinowego uniwersum Marvela, którzy z niecierpliwością oczekują jakichkolwiek informacji dotyczących cyklu, dostali ostatnio garść odpowiedzi wprost od twórców Avengers – braci Russo.

Podczas spotkania zorganizowanego przez portal Collider w Los Angeles fani mogli zadawać braciom pytania, choć – rzecz jasna – nie na wszystkie mogli uzyskać odpowiedzi. Mimo to reżyserzy uchylili rąbka tajemnicy.
Poniżej znajdują się SPOILERY dotyczące Wojny bez granic:

Zapytano m.in. o status Lokiego, który w sekwencji otwierającej ostatnią odsłonę Avengers zginął z rąk Thanosa. Bracia Russo odpowiedzieli jasno – Loki na 100% nie żyje.

Fanów interesowała też kwestia drużyny The Defenders znanej z serialu Netflixa. Reżyserzy poważnie myśleli o wykorzystaniu postaci z platformy streamingowej, ale ich wprowadzenie było zbyt skomplikowane. Nie wiemy jednak, czy jest szansa na ich pojawienie się w kolejnych odsłonach, zwłaszcza po anulowaniu seriali przez Netflix.

Reżyserzy opowiedzieli również o potędze Thanosa, który miał wygrać z Hulkiem bez korzystania z Kamienia Mocy, korzystając jedynie z własnej siły.

Według pierwszego scenariusza Thanos miał być narratorem produkcji. Ostatecznie twórcy porzucili jednak ten pomysł.

Nie dowiedzieliśmy się natomiast nic na temat zaplanowanej na maj kolejnej odsłony Avengers. Ani słowa o zwiastunie, fabule, a nawet podtytule produkcji. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość.

mecha1 Administrator