Książki

Premiera książki „Niepokorny mężczyzna”

Jedna z najbardziej wyczekiwanych na polskim rynku serii erotycznych powraca. Drugi tom cyklu stworzonego przez Kristen Ashley ukaże się już jutro! „Niepokorny mężczyzna” będzie uwodzić, niepokoić i rozbudzać żądze.

Tessa O’Hara właśnie ustawiała świeżo upieczone babeczki na wystawie swojej cukierni, gdy zadźwięczał dzwonek do drzwi. Podniosła wzrok i ujrzała mężczyznę swoich marzeń. Nie minęła minuta, a on zaproponował jej randkę. Zgodziła się bez wahania. Po czterech cudownych miesiącach Tess odkrywa, że jej ukochany to działający pod przykrywką detektyw z agencji antynarkotykowej, który bada przestępcze powiązania jej byłego męża – narkotykowego bossa. Kobieta jest przekonana, że to koniec płomiennego romansu.
Agent Brock Lucas jest jednak innego zdania. To człowiek z misją, oddany swojej pracy, od lat walczy ze światkiem przestępczym Denver, rozpracowywał najgorsze szumowiny. Dopiero podczas czterech miesięcy spędzonych z Tess (która jest równie słodka jak jej babeczki), zaczyna dostrzegać sens swojej pracy. Podczas przesłuchania dowiaduje się, że Tess skrywa przerażającą tajemnicę. Postanawia, że pomoże jej walczyć z demonami przeszłości i będzie ją chronić.

Ta słodko-dzika para wspólnie stawi czoło wielu przeciwnościom, a los nie będzie ich oszczędzał: rodzinne problemy, śmiertelna choroba, a do tego nieustępliwy były mąż Tess i zazdrosna była żona Brocka staną na drodze ich szczęścia. A na tym nie koniec. Brock Lucas ma w sobie dzikość, nad którą w przeszłości nie zawsze umiał panować. Za błąd, który popełnił lata temu, przyjdzie zapłacić Tess.

„Niepokorny mężczyzna” Kristen Ashley to, po „Tajemniczym mężczyźnie”, drugi tom bestsellerowej serii, w której zagadki, tajemnice i niebezpieczne wydarzenia przeplatają się z erotycznymi uniesieniami i gorącą namiętnością. Ta historia to nieobliczalne i elektryzujące połączenie gorącego romansu ze zmysłowymi doznaniami oraz niepokojącymi wydarzeniami.

Damian Drabik

Rocznik 1992. Z wykształcenia historyk sztuki i kulturoznawca, z zamiłowania pożeracz filmów, książek i szeroko pojętej popkultury.