news serialserial

„Humans” wracają z 3. sezonem w październiku

AMC ogłosiło, że uznany przez krytyków serial HUMANS powróci na kanał AMC Polska z 3. sezonem w poniedziałek, 8 października o 22:00. Stacja AMC udostępniła pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć m.in. Gemmę Chan oraz Ivanna Jeremiaha.

Akcja 3. sezonu rozgrywa się rok po odzyskaniu świadomości przez Synthy. Zdziesiątkowana i prześladowana populacja maszyn walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i się ich boi. W podzielonej Wielkiej Brytanii, Synthy i ludzie walczą o ustanowienie niełatwego pokoju, ale kiedy w samej społeczności robotów zaczynają się rozłamy, wszelkie nadzieje na osiągnięcie stabilizacji zaczynają się oddalać.
Znajdujące się w opozycji do politycznych zawirowań, etyczne zawiłości dotyczące pojawienia się nowego gatunku składają się na porywającą, wielowątkową narrację. Podczas gdy rodzina Synthów, Mia (Chan), Niska (Berrington) i Max (Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Goodman-Hill), Laura (Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies), próbują pogodzić się z wstrząsającymi wydarzeniami
z poprzedniego sezonu.

Serial „HUMANS” oparty na nagradzanym szwedzkim dramacie sci-fi „Real Humans” został stworzony przez Larsa Lundstroma i wyprodukowany przez Sama Vincenta, Jonathana Brackleya, Dereka Waxa, Emmę Kingsman-Lloyd dla Kudos we współpracy z Wild Mercury Productions oraz Lundstrom, a także z Henrikiem Widmanem z ramienia Matador Films.

mecha1 Administrator