filmnews film

Sukces „That Jazz”! Ostatni dzień akcji na Polak Potrafi

Sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy na realizację filmu That Jazz w reżyserii Aleksandry Wysockiej. Młodzi twórcy zebrali dzięki platformie Polak Potrafi pełną wnioskowaną sumę 30 000 zł. Ale to nie koniec! Kampania trwa jeszcze przez kilkadziesiąt godzin, a każda dodatkowo zebrana złotówka pomoże zrealizować jeszcze lepszy film.

Przypomnijmy, że That Jazz to film objęty patronatem Mechanicznej Kulturacji. Grupa młodych ludzi, z reżyser Aleksandrą Wysocką na czele, zamierza zrealizować opowieść o pasji i muzyce.

Opis produkcji: Diana jest nieśmiałą nastolatką, która wieczorami podgląda życie swoich sąsiadów. Mieszka z Matką – pielęgniarką w blokach rodem z „Dekalogu” Kieślowskiego. Jej życie wywraca się do góry nogami, gdy zapisuje się na zajęcia broadway jazzu w szkole tańca. Tam poznaje kobiecą i zmysłową choreografkę Magdę (35 lat). Od tej chwili walczy z czasem i kontrolą matki, by być jak najbliżej instruktorki. Nawet nie zdaje sobie sprawy, że taniec, którego uczy się na zajęciach – układ do piosenki „All that jazz” – przemienia ją samą w kobietę.

Jeszcze przez kilkadziesiąt godzin możecie wesprzeć produkcję filmu That Jazz na portalu Polak Potrafi TUTAJ. Na wspierających czekają atrakcyjne nagrody! Poniższa grafika pokazuje, co twórcy filmu powalczą na finiszu akcji:

 

mecha1 Administrator