Odjazdowe plakaty Pacific Rim w kinach Imax!

Widzowie kontynuacji wysokobudżetowego przeboju Pacific Rim: Rebelia mogą liczyć na świetne niespodzianki w sieci kin Cinema City – IMAX®.

Cinema City przygotowało specjalną niespodziankę dla widzów w IMAX® w postaci unikatowych plakatów. Będą one rozdawane przed seansami w IMAX® od dnia premiery aż do wyczerpania zapasów. Każdy fan kina sci-fi powinien mieć ten plakat w swojej kolekcji!

Premiera Pacific Rim: Rebelia już 23 marca. Od poprzedniego starcia ludzkości z monstrualnymi robotami minęło 10 lat. Teraz ziemi grozi kolejna inwazja. Czy uda się odeprzeć atak potworów?

Główny bohater to Jake, obiecujący pilot Jaegerów. Jego ojciec ocalił ludzkość w poprzedniej części filmu. Jednak Jake pogubił się i dołączył do kryminalnego podziemia. Kolejna inwazja monstrualnych robotów jest dla niego ostatnią szansą na przemianę charakteru i kontynuowanie dzieła ojca. Będzie potrzebował pomocy siostry, Mako Mori, z którą od dawna nie miał kontaktu. Pracuje ona jako szefowa nowej generacji pilotów. Aby ocalić ziemię przed zagładą, rodzeństwo musi się pojednać.

– Jesteś fanem mocnych wrażeń i lubisz poczuć, jak adrenalina przyspiesza krew w twoich żyłach? Seans w salach ŠKODA 4DX® z pewnością spełni twoje oczekiwania i sprawi, że poczujesz jakbyś sam brał udział w akcji filmu. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/pacific-rim-rebelia – zachęcają organizatorzy projekcji w sieci kin Cinema City.
mecha1 Administrator