filmnews film

Będzie film o przygodach Srebrnego Surfera

Jak podaje The Playlist Fox planuje zrealizować solowy film o przygodach Srebrnego Surfera. Ponadto film New Mutatns, którego premiera została przesunięta o kilka miesięcy, doczeka się dokrętek. Wszystko po to, by wprowadzić nową postać.

Srebrny Surfer po raz pierwszy zawitał na ekrany kin w 2007 roku w ramach Fantastycznej Czwórki. W późniejszym czasie zatrudniono scenarzystę J. Michaela Straczynskiego, aby napisał spin-off dla bohatera, ale te plany spaliły na panewce. Obecnie temat powraca – za scenariusz miałby odpowiadać Brian K. Vaughn, autor poszczególnych odcinków Zagubionych i Daredevila.

Tymczasem Fox wykorzysta przesunięcie premiery New Mutants na początek przyszłego roku w celu zrealizowania dokrętek i wprowadzenia zupełnie nowego bohatera.

Najważniejszą kwestią związaną z Foxem jest jednak przede wszystkim temat połączenia z Disneyem. W dalszym ciągu nie wiemy, czy jakakolwiek forma rozszerzenia Kinowego Uniwersum Marvela o postaci, do których prawa posiada Fox, dojdzie do skutku. Być może kolejne miesiące przyniosą odpowiedzi na kluczowe dla fanów pytania.
mecha1 Administrator