filmnews film

Premiery filmowe 29 grudnia 2017

Przed nami ostatni kinowy weekend tego roku. 29 grudnia na ekrany polskich kin wkroczą świeżutkie premiery filmowe, wśród których znalazło się m.in. długo wyczekiwane Jumanji.

Dzikie róże, reż. Anna Jadowska

dzikie róże

Odkrycie Festiwalu w Gdyni. Główna bohaterka Ewa zmaga się z ogromnym poczuciem samotności. Jej życie wypełnia zajmowanie się domem i dwójką dzieci, oraz czekanie na męża, który pracując w Norwegii, rzadko przyjeżdża do domu. Młoda kobieta, chcąc znowu poczuć się kochaną i adorowaną, wplątuje się w romans z nastolatkiem. W rolach głównych: Marta Nieradkiewicz i Michał Żurawski.

Jumanji: Przygoda w dżungli, reż. Jake Kasdan

jumanji

Remake kultowego filmu z lat 90. Gwiazdami nowej odsłony młodzieżowego hitu są Dwayne Johnson i Jack Black. Życie czworga, raczej niespodziewanych, przyjaciół zmienia się diametralnie, gdy zostają wciągnięci w pełen przygód świat Jumanji. A wszystko przez to, że odkrywają starą konsolę gier wideo, a na niej oldschoolową grę, której nie znają. Gra wciąga ich. I to dosłownie!

Król rozrywki, reż. Michael Gracey

król rozrywki

Musical z Hugh Jackmanem w roli głównej. Historia amerykańskiego artysty, P.T. Barnuma, założyciela cyrku z trzema arenami, który przyniósł mu sławę.

Na krawędzi, reż. Michael R. Roskam

na krawędzi

Kryminał z najwyższej półki napędzany zbrodnią, niebezpieczeństwem, pożądaniem i adrenaliną, w którym reżyser zbudował trzymającą w napięciu historię o przyciąganiu się ze sobą dwóch biegunów. Ona i on. Kobieta-rajdowiec i gangster. Urodzeni kochankowie.

Paddington 2, reż. Paul King

paddington 2

W kolejnej odsłonie swoich przygód, Paddington jest pełnoprawnym członkiem rodziny Brownów. Mieszka z nimi w szczęściu i spokoju w Windsor Gardens, gdzie stał się przy okazji uwielbianym członkiem lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i… odrobinę dżemu.

mecha1 Administrator