Dla DzieciKsiążkirecenzja książka

Artur Nowicki. Fakty i plotki o autach

Nasza Księgarnia przedstawia kolejną ciekawą książeczkę dla najmłodszych. Fakty i plotki o autach ukazuje całą barwną galerię różnego rodzaju pojazdów czterokołowych. Od powstania pierwszych kół po nieznaną przyszłość. Wszystko opatrzone wesołymi i zabawnymi komentarzami i kolorowymi ilustracjami Artura Nowickiego.

Młodzi czytelnicy dowiedzą się z niej wielu ciekawostek, a strony wypełniane kolorowymi ilustracjami nie pozwolą im się od niej oderwać. Poznają jakie są rodzaje samochodów, zasady bezpiecznej jazdy i podstawowe wyposażenie auta. Wehikuł czasy zabierze ich zaś w podróż do przeszłości jak i do przyszłości. Zobaczą jak pracują projektanci, oraz poznają niezwykłe wyścigówki.

To tylko część niesamowitej porcji faktów o pojazdach czterokołowych, bez których życie współczesnego człowieka byłoby bardzo utrudnione. To zabawne kompendium wiedzy w sztywnej, kartonowej formie oferuje całą gamę najróżniejszych pojazdów, przy których kreśleniu autor mocno popuścił wodze fantazji.

Fakty i plotki o autach to krótka, ale pouczająca i zabawna książeczka, która pozwoli naszym pociechom wejść do fascynującego świata wszelkiego rodzaju czterokołowców. Wspólna zabawa dzieci i dorosłych gwarantowana. Krótkie teksty nie są męczące dla dzieciaków, a całe kolorowe strony na pewno będą fascynować nasze pociechy. Zapinamy więc pasy i w drogę!


za egzemplarz do recenzji dziękujemy Wydawnictwu Nasza Księgarnia

Tomasz Drabik Administrator

Radomianin z pochodzenia. Technolog żywności z wykształcenia. Pasjonat dobrego kina, lecz nie gardzi ciekawą książką. Uwielbia Pasikowskiego, Manna i Lehane.

Tomasz Drabik

Radomianin z pochodzenia. Technolog żywności z wykształcenia. Pasjonat dobrego kina, lecz nie gardzi ciekawą książką. Uwielbia Pasikowskiego, Manna i Lehane.