Kryminalna KulturacjaKsiążkiKsiążki nowości

Premiera książki „Uwikłany”

Wydawnictwo Pisane z przyjemnością informuje o premierze nowej książki Michała Bednarskiego. „Uwikłany” to powieść kryminalna, która z pewnością będzie ciekawą pozycją dla wszystkich fanów tego gatunku. Trzymająca w napięciu od pierwszych stron książka wprowadza czytelnika w świat, w którym główny bohater, aby przeżyć, musi rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci. Będzie też musiał podjąć trudną decyzję. Zaryzykować w słusznej sprawie, czy zagrać va banque i postawić na szali własne życie. Akcja powieści toczy się we współczesnej Warszawie.

„Uwikłany” to druga powieść autorstwa Michała Bednarskiego. Jego debiutancka książka „Wbrew sobie” miała swoją premierę w 2019 roku i spotkała się z dobrymi ocenami recenzentów. Obecnie w sprzedaży znaleźć można drugie wydanie „Wbrew sobie”, które zostało wydane nakładem wydawnictwa pisanego.

Książka dostępna jest zarówno w wersji papierowej (miękka okładka), jak i elektronicznej (PDF, ePUB i mobi) we wszystkich dobrych księgarniach oraz na stronie https://wydawnictwopisane.pl.

Opis książki:

Grupa obcych sobie osób spotyka się podczas rutynowej wizyty w przychodni. Jedna z nich, mężczyzna w średnim wieku, zachowuje się w stosunku do personelu i pozostałych pacjentów agresywnie. Sprawa się komplikuje, gdy główny bohater – Tomasz, odnajduje zwłoki tego mężczyzny. Na domiar złego, zaledwie kilka chwil później, w tajemniczych okolicznościach, znikają one bez śladu. Kto jest mordercą i co stało się z ciałem zamordowanego? Co łączy ze sobą pacjentów przychodni i czy uda im się znaleźć rozwiązanie zagadki, zanim będzie za późno?

Tomasz nie mógł przypuszczać, że z pozoru banalna decyzja o przekroczeniu progu przychodni pociągnie za sobą szereg niefortunnych zdarzeń, które na zawsze zmienią jego postrzeganie świata. Nieświadomie wplątał się w intrygę, której zawiłości miał dopiero odkryć. Z biegiem czasu dowie się, jak bardzo zagrożony jest on sam. Będzie też musiał podjąć trudną decyzję. Zaryzykować w słusznej sprawie, czy zagrać va banque i postawić na szali własne życie.

O autorze:

Michał Bednarski – Z wykształcenia dziennikarz i socjolog. Na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym. Jego literackim debiutem jest powieść „Wbrew sobie”, której pierwsze wydanie ukazało się w 2019 roku. „Uwikłany” dostępny jest zarówno w wersji papierowej jak i e-book.

INFORMACJA PRASOWA: WYDAWNICTWO PISANE

Redakcja Administrator