Informacja prasowa: Polska premiera edycji świątecznej Creepshow już 13 grudnia na AMC

Creepshow”, serialowa antologia na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku, powraca na antenę AMC – tym razem ze świątecznym odcinkiem specjalnym „Anonimowi Zmiennokształtni”. Grupa tytułowych odmieńców zmierzy się z polującym na nich od wieków… Świętym Mikołajem i jego armią. To oznacza tylko jedno – krwawą jatkę z przymrużeniem oka. Nie zabraknie sporej dawki kiczu i absurdalnego humoru. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Greg Nicotero.

Robert Weston zauważył ostatnio u siebie dziwne zmiany, których żaden lekarz nie potrafi wyjaśnić. Jedynym wytłumaczeniem jego objawów jest to, że może być… wilkołakiem? Podczas poszukiwania odpowiedzi trafia na niezwykłą grupę wsparcia, której członkowie pomagają mu poznać prawdę. Odkrycia Roberta okazują się jednak dużo bardziej złowrogie, niż mógłby sobie wyobrazić. Grupa nieszczęśników musi połączyć siły, by stawić czoła zabójcy, który poluje na nich od wieków.

Fani Creepshow tym razem otrzymają od twórców odcinek trwający aż 46 minut wypełnionych specyficznym humorem, kiczowatymi kostiumami i krwawą jatką, w charakterystycznej dla komediowego horroru stylistyce.

W serialu występują m.in Anna Camp (Pitch Perfect, Czysta krew) i Adam Pally (Świat Według Mindy, Happy Endings), za scenariusz i reżyserię odpowiada Greg Nicotero. W jednej z ról widzowie zobaczą tez Franka Nicotero, komika spokrewnionego z Gregiem Nicotero. Historia powstała w oparciu o opowiadanie J.A. Konratha (Last Call).

Premiera świątecznego odcinka specjalnego „Creepshow” 13 grudnia o 22:00 na kanale AMC.

INFORMACJA PRASOWA: AMC

Redakcja Administrator