Kolejne nowości Wydawnictwa Insignis

30 czerwca nakładem wydawnictwa Insignis ukażą się kolejne nowości.

„Kulawe Konie” Mick Herron

To pierwsza powieść z brytyjskiej serii thrillerów szpiegowskich „Slough House”, autorstwa Micka Herrona, okrzyknięta jedną z dwudziestu najlepszych powieści szpiegowskich wszech czasów. Poznajcie najciekawsze grono agentów w służbie Jej Królewskiej Mości.

„Dawno nie czytałem czegoś równie dobrego” – Vincent V.Seversky

„Fani mogą spodziewać się charakterystycznych dlań ciętych dialogów, zapadających w pamięć, niedoskonałych bohaterów i błyskotliwych komentarzy politycznych” – „Guardian”

W oparciu o serię „Slough House” powstaje serial telewizyjny w gwiazdorskiej obsadzie m.in. zagra Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Jack Lowden …

„Antyspołeczny. Sekretny dziennik pracownika do spraw zachowań antyspołecznych” Nick Pettigrew

Jeżeli zachwyciły cię obserwacje Adama Kaya z jego bestsellerowego „Będzie bolało”, nie oderwiesz się od tej książki

Nick Pettigrew przez dziesięć lat był pracownikiem do spraw zachowań antyspołecznych (z ang. ASBO, anti-social behaviour officer). Był wzywany, gdy piętro niżej świetnie prosperowała melina narkotykowa. Albo gdy sąsiadka regularnie obrzucała czyjeś okno jajkami. Albo też gdy wy sami urządzaliście huczną imprezę, przeciągającą się do godzin porannych, która przeradzała się w zaczepki słowne i fizyczne oraz pączkowała na tyle, że uczestnicy (właściwie to nie wszystkich kojarzyłeś) siedzieli (lub leżeli) nie tylko u ciebie, ale również na klatce schodowej.

Zabawna, a zarazem poruszająca najczulsze struny książka. To słodko-gorzka opowieść o pracy, z powodu której granice cierpliwości, współczucia oraz wytrzymałości psychicznej autora znacznie się przesunęły.

„Pi Razy Oko. Komedia matematycznych pomyłek” Matt Parker

Książka ta to światowy bestseller. To pierwsza w historii książka o tematyce matematycznej, która zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów „Sunday Timesa”. Przeczytajcie o zabawnych – a także tragicznych – konsekwencjach matematycznych błędów, pomyłek i niedokładności. Przekonajcie się, co może się zdarzyć, kiedy w rzeczywistym świecie z matematyką pójdzie coś nie tak. Pi Razy Oko to pełna humoru, ciekawostek i anegdot książka napisana przez Matta Parkera – słynnego popularyzatora nauki, znanego z youtubowych kanałów Stand-Up Maths i Numberphile.

Redakcja Administrator